OMV Smile & Drive končí

Dne 19.10.2012 přišel všem zákazníkům OMV využívající věrnostního programu Smile&Drive neočekávaný email informující o plánovaném zrušení programu a tedy o nutnosti včas využít / vybrat našetřené body.

Od 30.10. 2012 tak již nebude možné sbírat bonusové body při nákupu zboží a služeb na čerpacích stanicích OMV, případně na jiných provozovnách, které toto v současnosti umožňují.

Poslední body bude možné vyměnit za dárky nejpozději do 30.06.2013.

Bonusové body bude možné vyměnit za nápoje a občerstvení pouze do 30. 6. 2013.

 

V zaslaném emailu se samozřejmě nepíše nic o tom, proč k této změně dochází a to přihrává spekulacím o již několikrát avizovaném prodeji sítě čerpacích stanic OMV. Této spekulaci nejvíce přidává i fakt, že firma se nejspíš chystá na interní audit a chce se zbavit aktivit, které vyžadují dotování nehledě na PR, které to bude mít a v rámci kterého by mohlo dojít i k oslabení pozice značky na trhu. O tom, že se tato akce chystá narychlo nejspíš svědčí i to, že ještě počátkem října přišel všem registrovaným zákazníkům mail o aktuálních nabídkách bonusového programu a dalších aktivitách.

Objevily se i informace, že se tak děje kvůli finanční náročnosti věrnostního / bonusového programu a nutnosti jej dotovat. Vzhledem ale k povaze těchto služeb se takové tvrzení jeví jako nejméně pravděpodbné. Bonusové programy jsou vesměs stejné u všech prodejců PHM a založeny na totožném systému. Dárky jsou potom směňovány za nasbírané body s větším či menším pěněžitým doplatkem. Hlavním profitem z provozování věrnostních programů není přímý příjem za prodej dárků, ale něpřímý vlivem zájmem zákazníků o značku a nákup PHM a dalšího zboží (v drtivém případě značně předraženého).

 

 

Kopie zaslaného emailu:

Vážený zákazníku bonusového klubu OMV SMILE & DRIVE,

společnost OMV Česká Republika, s.r.o., se sídlem Praha 4, Nusle, Na Vítězné pláni 1719/4, PSČ 140 00, Česká republika, IČ 480 38 687, („Společnost“), která provozuje bonusový klub OMV SMILE & DRIVE („klub OMV S&D“), přijala v souladu s čl. 12. 1 Všeobecných podmínek a pravidel OMV SMILE & DRIVE bonusového klubu („VOP“) rozhodnutí o ukončení klubu OMV S&D, a to k 29.10.2012

Od 30.10. 2012 tak již nebude možné sbírat bonusové body při nákupu zboží a služeb na čerpacích stanicích OMV, případně na jiných provozovnách, které toto v současnosti umožňují.

V souvislosti s ukončením klubu OMV SMILE & DRIVE bychom Vás rádi informovali, že rozsah odměn poskytovaných výměnou za nasbírané body bude v souladu s čl. 7.3 VOP zužován a jednotlivé položky budou dostupné pouze do vyčerpání zásob. S platností od 30.10 2012 zásoby odměn nebudou doplňovány. Doporučovali bychom Vám vyzvednout si odměny v nejbližších měsících, kdy jejich nabídka bude širší, neboť lze očekávat, že k vyčerpání dostupných odměn dojde v červnu 2013.

Bonusové body bude možné vyměnit za nápoje a občerstvení pouze do 30. 6. 2013.

Oprávněné reklamace vad odměn budou po ukončení klubu OMV S&D řešeny výměnou za některou z rovnocenných dostupných odměn, nebo odstoupením od smlouvy. V případě odstoupení od smlouvy Vám vrátíme doplatek, který jste za odměnu uhradili.

V případě, že máte jakékoli dotazy k ukončení klubu OMV S&D, je Vám k dispozici naše call centrum, a to na tel.: 810 668 668, v pracovní dny v době od 8 do 18 hodin.

Toto sdělení tvoří nedílnou součást VOP.

Děkujeme Vám za projevenou přízeň a omlouváme se za případné komplikace způsobené zrušením klubu OMV S&D. Velmi si ceníme svých zákazníků a v blízké budoucnosti pro Vás připravujeme jiné aktivity.

S přáním hezkého dne,

OMV Česká republika, s.r.o.

 


Sve dotazy adresujte zde.


Sdílet článek

Poslední články

Copyright © 2013 – 2019 VWGlobe.cz Všechna práva vyhrazena. Powered by GetFreeWeb.cz.
Exporty: RSS | Sitemap